Фурнітура до вікон Salamander

Winkhaus ActivPilot

Основою нової системи замикання є восьмигранний ексцентричний “грибок”, який застосовується як зі стандартними зачепами, так і з противовзломними. Завдяки своїй унікальній конструкції, він надає можливість простого регулювання притиску стулки до рами вручну. Повертаючи грибок, можна легко і без зусиль зменшити притиск влітку, а збільшити – взимку. Навіть при великих коливаннях температури вікна будуть герметичними, і це все без застосування спеціальних інструментів.
Функція 4‑х ступінчатого мікропровітрювання: завдяки цій функції замість одного стандартного положення, отримуємо 4‑е положення стулки в нахилі. Інтенсивність провітрювання можна регулювати залежно від потреб, тим самим можна уникнути непотрібних втрат тепла.
У положенні нахилу стулка оберігаючи від закриття.

 

 

 

Мікроліфт-блокіратор (ALS-FSS) – механізм, який створює додаткову опору для вікна в закритому положенні. Він знімає частину навантаження на петлі, а також запобігає відкривання стулки в режимах повороту і відкиду одночасно. Мікроліфт-блокіратор рекомендується встановлювати в першу чергу на важкі, широкі і кольорові стулки, щоб запобігти їх провисання під дією власної ваги і теплового розширення, викликаного впливом сонця.

 

 

Нова система об’єднує в собі функціональність і естетику. Переваги, що підкреслюють високу якість і нововведення вироби з’являються на елементах рами фурнітури, а також на елементах стулки.
Форма зачепів і петель полегшує чистку та догляд за вікном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *