НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Балкон під ключ

Балкон під ключ

Втілення в життя терміну “Балкон під ключ” являє собою цілий комплекс робіт, які виконуються одна за одною, для того щоб виправдати Ваші сподівання та задовільнити потреби. Після виконання всіх робіт у клієнта вже не буде необхідності в якихось додаткових будівельно-оздоблювальних роботах на балконі чи лоджиї.

 Підбір матеріалів, та кошторис витрат по проекту Ви отримаєте в перший же день від замірника нашого салон-магазину. Ви зможете обговорити декілька варіантів вартості, замірник підкаже Вам на чому варто зекономити, а на чому економити неможна. Поставки матеріалів відбуваються по мірі переходу від одного етапу робіт до іншого. На всі металопластикові конструкції, що постачаються нашим салон-магазином, надається гарантія. Термін гарантійного обслуговування — п’ять років з моменту установки виробу на об’єкті. Всі роботи по балкону займують не більше 15-20 днів.

Після виклику майстра, який складе технічне заключення про стан плити і парапету. На офісі ми з Вами узгоджуємо всі нюанси роботи, враховуємо всі Ваші побажання і оформляємо замовлення. В результаті чого, наші майстри приступають до виконання наступних етапів:

· Демонтаж старих віконних коснтрукцій на балконі чи лоджиї.

· Укріплення плити, підсилення парапу, зварювальні роботи даху та балконі.

· За бажанням, збільшення корисної площі лоджиї за рахунок її виносу (виносу по периметру, або ж у підвіконні).

· Засклення балконів металопластиковими чи алюмінюєвими конструкціями будь-якої конфігурації та складності. Розсувні та відкривні балконні рами в пластику та алюмінію, безрамні системи склінння. На вибір клієнтам пропонуються безліч відтінків ламінації і покраски профіля (в масі або ж з однієї сторони), склопакети з різними характеристиками та тонуванням на будь-який смак. Є можливість замовити заскління по індивідуальному проекту будь-якої складності.

· Утеплення балконів і лоджий різними матеріалами. 

· Обшивка балкона чи лоджиї з внутрішнього й зовнішнього (сайдинг) боку.

· По Вашому бажанню балконні рами й вікна можуть бути укомплектовані всіма необхідними супутніми матеріалами — підвіконням, відливами, козирками, москітними сітками, ролетами чи жалюзями, а також заробленням відкосів, установкою міжкімнатних дверей.

· Можна вчинити сміливо і засклити балкон від стелі до підлоги (в таку випадку металевий чи бетонний парапет демонтується і замість нього встановлюється рама з пластику). Ви отримаєте в себе вдома «Французький балкон».

Як правило, при заскленні балкона типу “француз”, наявні металеві перила і бетонні огородження прибираються, а стойки профілей підсилюються для збільшення міцності та надійності конструкції. Найбільшою та основною перевагою данного виду заскління є його естетична складова, такий варіант виглядає по-багатому й сучасніше. Крім того, металотластикова конструкція забузпечує кращу герметизацію, ніяких задувань та затікань, які можуть з’являтися в звичайних балконах з обшовкою та утепленням. Балкони виходять дуже світлі і просторні, прекрасно підходять для зони відпочинку і зимового саду. Мінусом даного балкону є те, що він не зручний, як складське приміщення (як в більшості випадків і використовують балкони).

По всіх питаннях відносно послуги «Балкон під ключ» Ви можете звернутися до спеціалістів салон-магазина «Вікна-Експрес» за додатковою консультацією.

Види робіт вираховуються індивідуально, виходячи з стану Вашого балкону чи лоджиї, Ваших побажань і, відповідно до виділеного Вами бюджету.

Для консультацій зі спеціалістами, позвоніть по тел. (0362) 63–43-83, чи заповніть спеціальну форму (Виклик замірника) на нашому сайті.

 На фотографіях нище (взятих з різних інтеренет ресурсів) можна проглянути різні види балконів, і вибрати, який з варіантів ви б хотіли зробити собі.

Менеджер прорахує його вартість для Вас!

Наші ж роботи ви можете побачити на вулицях міста Рівне та в розділі “Наші работи” на цьому сайті.

 46 45 44 43 42 41 40 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 47 IMG_0374