Балкон під ключ

Балкон під ключ

 Втілення в життя терміну “Балкон під ключ” являє собою цілий комплекс робіт, які виконуються одна за одною, для того щоб виправдати Ваші сподівання та задовільнити потреби. Після виконання всіх робіт у клієнта вже не буде необхідності в якихось додаткових будівельно-оздоблювальних роботах на балконі чи лоджиї.

Підбір матеріалів, та кошторис витрат по проекту Ви отримаєте в перший же день від замірника нашого салон-магазину. Ви зможете обговорити декілька варіантів вартості, замірник підкаже Вам на чому варто зекономити, а на чому економити неможна. Поставки матеріалів відбуваються по мірі переходу від одного етапу робіт до іншого. На всі металопластикові конструкції, що постачаються нашим салон-магазином, надається гарантія. Термін гарантійного обслуговування — п’ять років з моменту установки виробу на об’єкті. Всі роботи по балкону займують не більше 15-20 днів.

Після виклику майстра, який складе технічне заключення про стан плити і парапету. На офісі ми з Вами узгоджуємо всі нюанси роботи, враховуємо всі Ваші побажання і оформляємо замовлення. В результаті чого, наші майстри приступають до виконання наступних етапів:

· Демонтаж старих віконних коснтрукцій на балконі чи лоджиї.

· Укріплення плити, підсилення парапу, зварювальні роботи даху та балконі.

· За бажанням, збільшення корисної площі лоджиї за рахунок її виносу (виносу по периметру, або ж у підвіконні).

· Засклення балконів металопластиковими чи алюмінюєвими конструкціями будь-якої конфігурації та складності. Розсувні та відкривні балконні рами в пластику та алюмінію, безрамні системи склінння. На вибір клієнтам пропонуються безліч відтінків ламінації і покраски профіля (в масі або ж з однієї сторони), склопакети з різними характеристиками та тонуванням на будь-який смак. Є можливість замовити заскління по індивідуальному проекту будь-якої складності.

· Утеплення балконів і лоджий різними матеріалами. 

· Обшивка балкона чи лоджиї з внутрішнього й зовнішнього (сайдинг) боку.

· По Вашому бажанню балконні рами й вікна можуть бути укомплектовані всіма необхідними супутніми матеріалами — підвіконням, відливами, козирками, москітними сітками, ролетами чи жалюзями, а також заробленням відкосів, установкою міжкімнатних дверей.

· Можна вчинити сміливо і засклити балкон від стелі до підлоги (в таку випадку металевий чи бетонний парапет демонтується і замість нього встановлюється рама з пластику). Ви отримаєте в себе вдома «Французький балкон».

Як правило, при заскленні балкона типу “француз”, наявні металеві перила і бетонні огородження прибираються, а стойки профілей підсилюються для збільшення міцності та надійності конструкції. Найбільшою та основною перевагою данного виду заскління є його естетична складова, такий варіант виглядає по-багатому й сучасніше. Крім того, металотластикова конструкція забузпечує кращу герметизацію, ніяких задувань та затікань, які можуть з’являтися в звичайних балконах з обшовкою та утепленням. Балкони виходять дуже світлі і просторні, прекрасно підходять для зони відпочинку і зимового саду. Мінусом даного балкону є те, що він не зручний, як складське приміщення (як в більшості випадків і використовують балкони).

По всіх питаннях відносно послуги «Балкон під ключ» Ви можете звернутися до спеціалістів салон-магазина «Aster­ix Group» за додатковою консультацією.

Види робіт вираховуються індивідуально, виходячи з стану Вашого балкону чи лоджиї, Ваших побажань і, відповідно до виділеного Вами бюджету.

Для консультацій зі спеціалістами, позвоніть по тел. (068) 074–43-83, чи заповніть спеціальну форму (Виклик майстра) на нашому сайті.

 На фотографіях нище (взятих з різних інтеренет ресурсів) можна проглянути різні види балконів, і вибрати, який з варіантів ви б хотіли зробити собі.

Менеджер прорахує його вартість для Вас!

Наші ж роботи ви можете побачити на вулицях міста Рівне та в розділі “Наші работи” на цьому ж сайті.

 46 45 44 43 42 41 40 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 47 IMG_0374