НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Безрамне скління

Для того щоб Ваш балкон не перетворювався на сховище для старих речей, а був гарним місцем, де ви зможете відпочивати, ми пропонуємо Вашій увазі БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ. 

Безрамне скління являє собою практично гладку єдину поверхню з дуже міцного, загартованого скла товщиною 6, 8 або 10 мм. Завдяки технології виготовлення це скло ідеально рівне. Одним з важливих властивостей цього скла є також його травмобезпечність – навіть якщо скло розіб ’ ється, воно не буде загрожувати вам гострими краями, а просто акуратно поспадає кубиками. Хоча зламатися воно може тільки у випадку дуже сильного удару. Скло розташовуються впритул один до одного, між ними є лише тонкий шар прозорого ущільнювача, що не дозволяє волозі і пилу потрапляти в приміщення. Стулки рухаються по напрямних, розташованим зверху і знизу прорізу завдяки рухливим роликам-петель, закріпленим на кожній стулці.

       Безрамне скління м.Рівне

2ei5PoWeeZc

Балкон з сучасним безрамним склінням чудово захищений від шуму, бруду і дощу. Так як вікна легко складаються, то їх дуже зручно мити як всередині, так і зовні. 

bezramnoe-osteklenie_1unitokna297

 Стійкість конструкції забезпечується за рахунок алюмінієвих профілів і нержавіючих частин. Крім цього великим плюсом є вентиляційний механізм, що дозволяє зафіксувати відкрите скло під час провітрювання. Іншими словами, незалежно від сили вітру на вулиці скло не закриється і не принесе вам цією дією проблем.

99fvP-1adgY

016untitled__5124a8f004b06