НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Жалюзі

Жалюзі м.Рівне

Ми пропонуємо великий асортимент жалюзей на будь-який смак. 

Жалюзі призначені для експлуатації всередині опалювальних приміщень з нормальними для проживання людини умовами вологості, запиленості, і агресивності повітря. Жалюзі це різновид віконних штор, саморегулюючі планки з тканини, деревини, металу, пластмаси, зроблені для вільного повороту планок, щоб їхнє положення змінювалося з відкритого на закрите і навпаки. Вони бувають: горизонтальні, вертикальні. 

Жалюзі – це оптимальний вибір для дому, дачі, офісів, учбових закладів і медичних установ. Жалюзі успішно замінюють занавіски, ширми і тюль. Можуть бути виготовлені з різних матеріалів і вироблені багатьма способами. 

Щоб дізнатися як правильно поміряти розмір тканинних ролетів або жалюзей нажміть сюди

Горизонтальні жалюзі

Самі перші жалюзі, які з'явилися на вікнах в Україні, горизонтальні жалюзі, тому майже всім знайомий їх вигляд і пристрій. Горизонтальні жалюзі встановлюються на віконний проріз  для захисту від сонця і регулювання зовнішнього світлового потоку.

Горизонтальні жалюзі складаються з поперечних пластин, так названих ламелі, які з'єднані між собою системою ниток.Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом від 90 градусів. Горизонтальні алюмінієві жалюзі зазвичай використовуються в офісних приміщеннях, вони оформленні в строгому класичному стилі, велика кольорова гамма дозволить підібрати жалюзі під будь-який інтер'єр. Горизонтальні жалюзі дуже практичні і створюють приємну атмосферу в приміщенні. 


Горизонтальні жалюзі   Горизонтальні жалюзі практичні, довговічні і не потребують особливого догляду. В закритому стані їх гладка поверхня легко чиститься від пилу та інших забруднень. Якщо жалюзі дуже забруднились , то їх можна зняти, помістити в ванну з теплою мильною водою ( оставляючи верхній карніз з механізмом управління над водою), ретельно сполоснути, протерти. Після того дати жалюзям просохнути на відкритому повітрі. До площини вікна (максимальне світлопропускання) до 0 градусів (максимальний захист від світла), а за допомогою шнура піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті. Можуть бути повністю згорнуті вверх до карнізу. Виготовляються з легкої і тонкої, але при цьому дуже міцної алюмінієвої стрічки. Ширина ламелі може бути 16 або 25 мм. Ідеальні для металопластикових або дерев'яних поворотно-відкидних вікон.

  Горизонтальні алюмінієві жалюзі - втілення практичності і здатні створити особливу ауру в будь-якому приміщені, завдяки великій різноманітності кольору ламелей і м'якому переломленню сонячного світла. Прекрасно зарекомедували себе як в офісах, так і в житлових приміщенях. Урізноманітнити інтрер'єр допоможе великий вибір кольорів (більше 40 видів).

 Вертикальні тканинні жалюзі

 

Вертикальні жалюзі  Вертикальні жалюзі з'явилися пізніше ніж горизонтальні, але зразу ж стали популярними і набули широкого поширення.

Ламелі вертикальних жалюзей — це стрічки спеціально обробленої тканини шириною 89 мм (жалюзі так названого «американського типу»), або шириною 127 мм (жалюзі «європейского типу»). Тканина може бути не тільки різних кольорів, але і різної фактури — від тонкої, майже прозорої, до щільної і важкої.

Вертикальні жалюзі візуально роблять приміщення вищим, можуть кріпитися до стелі (в т.ч. підвісному), до стіни, до віконних прорізів (по можливості установки), їхні ламелі можуть рухатися як в одну сторону від вікна, так і розсуватися від середини, вони пропускають потік  свіжого повітря в приміщення і в той же час захищають його від яскравого сонячного світла.

Додаткові властивості: 

  • стійкість до забруднень;
  • водостійкість;
  • не лише управління світлом, але й високу ступінь світловідбивання.

 Всі тканини (ламелі) просочені спеціальним складом, надаючи їм необхідну жорсткість, антистатичні, пиловідштовхуючі властивості.

Оскільки замовити вертикальні жалюзі майже будь-якого кольору і різної фактури тканини, у вас не буде проблем в підборі жалюзі до вже готового дизайну інтер'єру. Сучасні жалюзі дуже прості у використанні та не потребують додаткового догляду, їх можні як і пилососити, так і мити. У нашому салон-магазині Ви зиожете замовити будь-які жалюзі за оптимальними цінами. Ми пропонуємо тільки найкраще!!!