НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Мансардні (дахові) вікна

 Якщо ви надумаєте перетворити своє горище на затишну спальню, зимовий сад, вітальню або ще якусь  кімнату, тоді до вашої уваги ми пропонуємо мансардні вікна. Ефективне планування і встановлення цих вікон допоможе значно розширити площу будинку і його функціональність.

Серед переваг мансардних вікон ми вам можемо назвати такі: інтер’єр використання таких вікон дозволяє ефективно розставляти меблі освітлення за рахунок похилого розміщення воно пропускає в приміщення набагато більше світла і тепла економія при встановлені мансардних вікон використовується менше утеплювача, ізоляції та покрівлі Мансардні вікна невибагливі у використанні. Із зовні ці вікна підкреслюють дизайн і не порушують архітектуру даху. На сьогодні існує широкий вибір вікон різних комбінацій і розмірів. 

 

 мансарда clip_image002(4)   1-12  

Ми пропонуємо Вам дахові вікна від потужного європейського заводу: Fakro (виробництво Польща-Україна). 

Всю необхідну комплектацію та аксесуари до них можна дозамовити. Чекати доставку 2–3 тижні.

Консультація та професійне встановлення!

В нас на офісі є зразок мансардного вікна, так що ви на власні очі можете переконатися в його якості та оцінити надійністьIMG_3114

Вікна продаються з спеціальними комірами, для встановлення, вибір яких залежить від матерілу з якого зроблений ваш дах (пласкі покрівельні матеріали, черепиця, дах з металевого профілю). Підібрати комір Вам допоможуть працівники нашого салон-магазину. 151664359_1_644x461_prodam-mansardn-vkna-shodi-na-gorische-vkna-lyuki-velux-danya-rovno

Для ванних кімнат ” в піднебесній” Вашого дому виготовляються спеціальні вологостійкі вікна з дерева, покритого поліуретаном та пластикові дахові вікна.

Для простоти управління  та для вікон на високій висоті пропонуються електроуправління.

Вашій увазі: обертальні та відхильно-обертальні вікна, вікна-балкони, вікна-вилази, карнизні вікна, вікна для пласких дахів, вікна з підвищеною віссю обертання.

                    m7 l10 l9

 

Декілька стандартних вікон є в наявності на складі в Рівному. Вам не доведеться довго чекати Ваші вікна!