Мансардні вікна

 Якщо ви надумаєте перетворити своє горище на затишну спальню, зимовий сад, вітальню або ще якусь  кімнату, тоді до вашої уваги ми пропонуємо мансардні вікна. Ефективне планування і встановлення цих вікон допоможе значно розширити площу будинку і його функціональність.

Серед переваг мансардних вікон ми вам можемо назвати такі: інтер’єр використання таких вікон дозволяє ефективно розставляти меблі освітлення за рахунок похилого розміщення воно пропускає в приміщення набагато більше світла і тепла економія при встановлені мансардних вікон використовується менше утеплювача, ізоляції та покрівлі Мансардні вікна невибагливі у використанні. Із зовні ці вікна підкреслюють дизайн і не порушують архітектуру даху. На сьогодні існує широкий вибір вікон різних комбінацій і розмірів. 

 мансарда clip_image002(4)   1-12

Ми пропонуємо Вам дахові вікна від потужного європейського заводу: Fakro (виробництво Польща-Україна). 

Всю необхідну комплектацію та аксесуари до них можна дозамовити. Чекати доставку 2–3 тижні.

Консультація та професійне встановлення!

В нас на офісі є зразок мансардного вікна, так що ви на власні очі можете переконатися в його якості та оцінити надійністьIMG_3114

Вікна продаються з спеціальними комірами, для встановлення, вибір яких залежить від матерілу з якого зроблений ваш дах (пласкі покрівельні матеріали, черепиця, дах з металевого профілю). Підібрати комір Вам допоможуть працівники нашого салон-магазину. 151664359_1_644x461_prodam-mansardn-vkna-shodi-na-gorische-vkna-lyuki-velux-danya-rovno

Для ванних кімнат ” в піднебесній” Вашого дому виготовляються спеціальні вологостійкі вікна з дерева, покритого поліуретаном та пластикові дахові вікна.

Для простоти управління  та для вікон на високій висоті пропонуються електроуправління.

Вашій увазі: обертальні та відхильно-обертальні вікна, вікна-балкони, вікна-вилази, карнизні вікна, вікна для пласких дахів, вікна з підвищеною віссю обертання.

                    m7 l10 l9