НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Міжкімнатні двері "Новий Стиль"

 Двері «Новий Стиль» почали своє виробництво в 2002 році. Крім величезного ентузіазму і працездатності у засновників була відмінна ідея - виробляти недорогі міжкімнатні двері. Ця ідея народилася після того, як вивчення ринку України показало необхідність в економії, привабливості з естетичної точки зору продукції, яка була б доступна мільйонам.

Міжкімнатні двері

 

Головними перевагами дверей, виготовлених ТМ «Новий Стиль» на відмінну від аналогічної продукції, виготовленої з натуральної деревини є високі естетичні і експлуаційні якості:

- підвищена стійкість до впливу навколишнього середовища;
-  полегшена конструкція, яка виключає в процесі експлуатації просідіння в петлях, розтріскування, розшарування;
-  якісні матеріали;
-  передові технології.

Широкий ассортимент дерев'яних текстур і кольорової палітри дозволяє дверям, які покриті плівкою ПВХ добре вписатися майже в будь-який інтер'єр сучасного приміщення. Двері, покриті плівкою ПВХ в перебігу багатьох років не потребують ніякого додаткового догляду і при цьому зберігають гарний зовнішній вигляд. Плівка ПВХ володіє високою світлостійкістю, також не вигоряє під впливом сонячних променів і відрізняється стійкістю до стирання, що забезпечить довгий термін служби дверних полотен. Даний матеріал має підвищену пластичність, володіє хімічною, тепло- і вологостійкістю, важко займистий, нетоксичний.

Двері «Новий Стиль» міцно зайняли першу позицію серед виробників міжкімнатних дверей в Україні. На сьогодні підприємство виробляє ламіновані двері МДФ, ПВХ двері, дешеві двері гарантування це близько 1000 позицій в прайс-листі.

Детальніше колекції Ви зможете подивитися в каталозі