НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Міжкімнатні двері преміум класу ТМ "VERTO"

 Міжкімнатні двері м.Рівне

ООО Фабрика Дверей «БудМайстер», один із найбільших виробників міжкімнатних дверей на території України. Підприємство більше 20 років працює на ринку будівельних столярних виробів, випускаючи широкий асортимент продукції під Торговою Маркою Verto. 

На сьогоднішній день продукція Фабрики Дверей завоювала довіру покупців на ринку міжкімнатних дверей високою якістю, сучасним дизайном і відмінним співвідношенням – якості пропонованої продукції.

Крім дверних полотен, Фабрика виготовляє дверні коробки, пороги, доборні планки та інші аксесуари до дверних полотен, забезпечуючи покупця необхідним асортиментом при виборі продукції.

Продукція Фабрики дверей відповідає необхідним будівельним вимогам, що підтверджується наявністю сертифікатів.

Реалізація продукції  ТМ Verto здійснюється через дилерську мережу, більше 300 дилерів на території всієї України. Вся продукція представлена у виставочних салонах і магазинах, які відповідають вимогам ТМ Verto. 

Міжкімнатні двері

Двері міжкімнатні у Рівному придбати досить просто. Для цього вам усього лише потрібно звернутися до нашого магазину та оформити замовлення. Ми представляємо широкий асортимент товару різного типу для облаштування вашого будинку або квартири.

Матеріал для виготовлення дверей

Сучасний ринок пропонує покупцю великий вибір конструкцій. Розділяються вони в залежності від використаного матеріалу при виробництві. Дверний проріз може бути виготовлений із дерева, плитки, скла та пластику. Все залежить від форми та дизайну виробу. Традиційні моделі частіше за все виготовляються з дерев’яних брусків, забезпечуючи надійний захист від шуму. Пластикові двері більш легкі у вжитку, скляні більш гігієнічні та стійкі до бруду. Заказати міжкімнатні дверіможна на сторінці нашого віртуального магазину.

Механізм відчинення дверей

Існує три типа таких механізмів. Перший, найпоширеніший вид, це розпашні. Такі типи дверей розкриваються в обидві сторони. Друга та третя модель – розсувні та складаючі. Такі двері відчиняються за допомогою складання в таку собі гармошку. Цей варіант дозволяє зберегти максимально місця в приміщенні. Міжкімнатні двері в Рівне представлені в каталогах на нашому веб сайті.

Як купити?

Для того, щоб придбати необхідний варіант, вам достатньо звернутися до нашого веб порталу. Тут ви зможете ознайомитися с різними продуктами та вибрати необхідний. Додатково, якщо виникли питання, ви завжди можете звернутися до нашого менеджеру та уточнити деякі данні.

Наші переваги

Ціни на міжкімнатні двері у нас є оптимальними та актуальними. Наша продукція має найбільший рівень довіри серед покупців, завдяки високій якості кожної деталі. І якщо ви бажаєте міжкімнатні двері купити у Львові або в іншому місці, ми завжди готові вам допомогти віднайти свій варіант для облаштування будинку, квартири або офісу.