НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Підвіконня

Підвіконня OPEN TECK™

OPEN TECKOPEN TECK вже більше 7 років – найбільший виробник в Україні. Це український продукт, який відповідає європейським нормам і стандартам якості.

Головними перевагами підвіконників OPEN TECK™ є:
1) висока стійкість до зношування і до механічних пошкоджень;
2) висока термостійкість;Підвіконня
3) вологостійкість;
4) теплоізоляційні властивості;
5) стійкість до УФ-випромінювання;
6) презентабельний зовнішній вигляд;
7) легкість в експлуатації і догляді;
8) широка кольорова палітра;
9) довговічність.

 

 

Підвіконня Danke (Глянцеве) (преміум класу)

Danke - підвіконники, мають запатентовану, оригінальну конструкцію,яка розроблялась при участі німецьких спеціалістів. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виготовляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виготовлення проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

710

Даний підвіконник можна замовити в будь-якому кольорі, пропонованому в розкладці палітри.Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Похилі і вертикальні ребра жорсткості, які чергуються, підвищують стійкість підвіконників Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконника, в його нижній частині передбачаються пази типу "ласточкин хвіст".

Замовляйте підвіконня преміум класу саме у нас!!!!

 

    

1 (1)   11  6

 

 

 

 3   8  7 2

 

  

 

12  9  4 (1) white_wood_470

 

 

13                                                                                                  

 

 

 Підвіконня WDS

 Жодних подряпин. Тільки блиск

    Підвіконня WDS поєднують у собі унікальний дизайн та кольорові рішення.

windowsill_page_img_1_ua

Вони мають стильні текстуровані покриття, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур та подряпин. 

Текстури, що відтворюють вигляд мармуру  чи граніту нададуть особливого оздоблення вікну. Переваги:вологостыйкість, термостійкість, міцність, стійкість до зносу та подряпин.

 

 

 

 

 

Підвіконня  Crystalit

  Підвіконня Crystalit міцні та зручні, вони чудово доповнять дизайн сучасного офісу, підкреслять затишок вашого дому. Завдяки німецькому акриловому покриттю Elesgo поверхня підвіконь не вигорає через роки і легко миється. Вона стійка до температур, води та забруднень. А потовщена осimage005нова з жорсткого ПВХ забезпечує йому міцність та тривалу експлуатацію.

 

  Crystalit — це найкращі світові традиції виготовлення підвіконь. І підтверджує цей факт гарантія на 10 років, яку для всієї своєї продукції встановила компанія-виробник.

 

  «Махонь» або «Горіх», «Венге» чи «Бристол», «Палермо», класичний «Білий», «Золотий дуб» — палітра декорів для підвіконь дозволяє кожному обрати найгармонійніший варіант для своєї оселі. А бездоганна глянцева поверхня, якою відрізняється продукція Crystalit, додасть вашому інтер’єру вишуканості та аристократичного блиску!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               
               

 

 

 

 Віконний відлив з оцинкованої сталі являє собою своєрідне підвіконня, розташоване зовні приміщення.

713

 Слід особливо уважно вибирати дану конструкцію, так як вона виконує не тільки декоративну функцію, але і забезпечує захист фасаду від несприятливих факторів навколишнього середовища (атмосферні опади, механічні дії і т.д.). В даний час на ринку представлені віконні відливи, для виготовлення яких використовуютьсясамі різні матеріали– наприклад,

метал. При цьому, незалежно від використовуваних матеріалів відлив має відповідати параметрам вікна і дизайну всього будинку. Можливе виготовлення віконних відливів в кольорах - білий, коричневий і золотий дуб.