НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Підвіконня

Підвіконня OPEN TECK

OPEN TECKOPEN TECK вже більше 7 років – найбільший виробник в Україні. Це український продукт, який відповідає європейським нормам і стандартам якості.

Головними перевагами підвіконників OPEN TECK™ є:
1) висока стійкість до зношування і до механічних пошкоджень;
2) висока термостійкість;Підвіконня
3) вологостійкість;
4) теплоізоляційні властивості;
5) стійкість до УФ-випромінювання;
6) презентабельний зовнішній вигляд;
7) легкість в експлуатації і догляді;
8) широка кольорова палітра;
9) довговічність.

 

 

Підвіконня Danke (Глянцеве) (преміум класу)

Danke – підвіконники, мають запатентовану, оригінальну конструкцію,яка розроблялась при участі німецьких спеціалістів. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виготовляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виготовлення проходить жорсткий контроль на всіх етапах.

710

Даний підвіконник можна замовити в будь-якому кольорі, пропонованому в розкладці палітри.Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Похилі і вертикальні ребра жорсткості, які чергуються, підвищують стійкість підвіконників Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконника, в його нижній частині передбачаються пази типу “ласточкин хвіст”.

Замовляйте підвіконня преміум класу саме у нас!!!!

 

    

1 (1)   11  6

 

 

 

 3   8  7 2

 

  

 

12  9  4 (1) white_wood_470

 

 

13                                                                                                  

 

 

 Підвіконня WDS

 Жодних подряпин. Тільки блиск

    Підвіконня WDS поєднують у собі унікальний дизайн та кольорові рішення.

windowsill_page_img_1_ua

Вони мають стильні текстуровані покриття, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур та подряпин. 

Текстури, що відтворюють вигляд мармуру  чи граніту нададуть особливого оздоблення вікну. Переваги:вологостыйкість, термостійкість, міцність, стійкість до зносу та подряпин.

 

 

 

 

 

Підвіконня  Crys­tal­it

  Підвіконня Crys­tal­it міцні та зручні, вони чудово доповнять дизайн сучасного офісу, підкреслять затишок вашого дому. Завдяки німецькому акриловому покриттю Eles­go поверхня підвіконь не вигорає через роки і легко миється. Вона стійка до температур, води та забруднень. А потовщена осimage005нова з жорсткого ПВХ забезпечує йому міцність та тривалу експлуатацію.

 

  Crys­tal­it — це найкращі світові традиції виготовлення підвіконь. І підтверджує цей факт гарантія на 10 років, яку для всієї своєї продукції встановила компанія-виробник.

 

  «Махонь» або «Горіх», «Венге» чи «Бристол», «Палермо», класичний «Білий», «Золотий дуб» — палітра декорів для підвіконь дозволяє кожному обрати найгармонійніший варіант для своєї оселі. А бездоганна глянцева поверхня, якою відрізняється продукція Crys­tal­it, додасть вашому інтер’єру вишуканості та аристократичного блиску!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               
               

 

 

 

 Віконний відлив з оцинкованої сталі являє собою своєрідне підвіконня, розташоване зовні приміщення.

713

 Слід особливо уважно вибирати дану конструкцію, так як вона виконує не тільки декоративну функцію, але і забезпечує захист фасаду від несприятливих факторів навколишнього середовища (атмосферні опади, механічні дії і т.д.). В даний час на ринку представлені віконні відливи, для виготовлення яких використовуютьсясамі різні матеріали– наприклад,

метал. При цьому, незалежно від використовуваних матеріалів відлив має відповідати параметрам вікна і дизайну всього будинку. Можливе виготовлення віконних відливів в кольорах - білий, коричневий і золотий дуб.