Фурнітура у металопластикових вікнах Steko

Фурнітура Axor ( українська )

  AXOR K3 – це система віконної фурнітури від українського виробника, яка відповідає європейським стандартам якості (EN и DIN). Фурнітура AXOR K3 забезпечує високу функціональність, комфортну експлуатацію і безпеку для кінцевого споживача.  Довговічність фурнітури підтверджена випробуваннями на кількість циклів відкривання, стійкістьдо навантажень та антикорозійну стійкість. Фурнітура забезпечує 20 000 повних поворотно-відкидних циклів відкривання, що відповідає 10-ти рокам єксплуатації виробу. 

Додаткові елементи фурнітури AXOR K3:

 – Протизломна фурнітура: 

pilzzapfen-g

протизломні елементи фурнітури забезпечують додатковий захист від проникнення в приміщення ззовні. До них відносяться протизломні цапфи і відповідні пластини, які значно ускладнюють злом вікна зловмисниками.

- Запобіжник помилкового відкриття + компенсатор провисання:

 запобігає помилковому відкриванню вікна при відкинутому положенні стулки. Завдяки цій системі nt4ві зможете запобігти ситуації, коли стулка повисає на нижній петлі. 

- Мікропровітрювання:

дозволяє провітрювати кімнати в холодну пору року. Гарантує поступання свіжого повітря без переохолодження приміщення або протягу. Спеціальний пристрій при певному повороті ручки віджимає стулку від рами на відстань до 10 мм.

- Балконна засувка:

 Забезпечує фіксацію балконних дверей при виході назовні. Запобігає їх відкриванню при протязі.

mikroprovetrivanie

Фурнітура Roto ( німецька )

,PD0,P9A,PD0,PBE,PD0,PBC,PD0,PBF,PD0,PBF,PD0,PB0,PD0,PBD,PD0,PB8,PD1,P8F,P20,PD0,PA0,PD0,PBE,PD1,P82,PD0,PBE,281,29.jpg.pagespeed.ce.7kiiRs3B1k

Фурнітура Roto NT від німецького концерну RotoFrank­AG (на сьогодні світовий лідер в сфері виробництва віконної та дверної фурнітури) має вигідні переваги для споживача серед яких варто відзначити її високу функціональність, німецьку надійність і точність роботи, недосяжну для інших виробників.

стандарт обвязка PNG(1)