НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Розсувні системи ROTО і Siegenia


patio1

ROTO Patio

 У вікон і дверей, які відкриваються всередину є один недолік — для відкриття створки необхідно багато вільного 001tпростору, який не можливо використовувати при облаштуванні інтер’єру. Просте і функціональне рішення — розсувні системи Roto Patio. Їх застосування  особливо рекомендується для балконних дверей, дверей для терас, скляних прибудові зимових садів.

Вікна або двері системи PATIO дозволяють застіклити більше простору. Потрібно звернути увагу, що створки в системі PATIO можуть не тільки зсуватися, але і відкидатися для провітрювання приміщення. При цьому в стандартній комплектації такі вікна або двері надійно захищені від вивішування створки.

Siegenia Portal

Раздвижные системы Siegenia Portal – фото Cистема «портал» компанії Siege­nia являє собою паралельно-розсувну конструкцію, яка складається з двох і більше створок. Робоча створка за допомогою фурнітури розміщується паралельно глухій створці або стіні, що дає можливість збережання простору при відкриванні. Також можна відкривати створку в режим відкидання для провітрювання приміщення.

Приміщення, в якому встановлені системи “портал” мають гарний панорамний вигляд, максимальне освітлення, доступ свіжого повітря, свободу пересування, комфорт.

Парарельно-розсувні системи ідеально підходять для приміщень з обмеженим простором для відкривання. Для встановлення на балконах, лоджіях, верандах, террасах.

Щоб створки легко пересувались вони оснащені простою і надежною фурнітурою Siege­nia серії  PSKФурнитура Siege­nia PSK – розсувна, відрізняється своїми легкими ковзаючими рухами.

До речі, створку, яка може важити 200 кг легко може відкрити і дитина, а спеціальна система доведення фурнітури Siege­nia серии PSK-200, робить використання порталом ще більш комфортним. Фурнітура надійно захищає систему від злому запатентованою компанією грибовидною цапфою – вона настільки надійна, що зломати її дуже важко.

Переваги системи:

  • Створки щільно закриваються, не пропускають тепло назовні. 
  • Створки порталів, в тому числі і рухливі, можуть відкидатися на режим провітрювання.
  • Зручна у використанні.
  • Всі функції фурнітури забезпечуються однією ручкою, встановленою на створці.
  • Фурнітура Siege­nia PSK захищена від корозії титаново-серебристим покриттям, яке також надає фурнітурі красивий зовнішній вигляд.
  • Профіль порталу можна ламінувати вбудь-який колір по бажанню, на вибір представлені універсальні декоративні покриття і імітують деревину.