НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Тканинні ролети

Безымянный4
Тканинні ролети (ролети, рулонні штори)

Тканинні-ролети м.Рівне  Тканинні ролети - це досить важливий елемент вашого декору. Якщо правильно підібрати цей елемент, то він прикрасить інтер'єр вашому дому, додасть йому елегантності та буде просто гарною прикрасою для ваших вікон. Існує дуже великий вибір текстури тканин, а також ви будете приємно здивовані вибором різнобарвної палітри кольорів. У нашому салон-магазині ви можете придбати будь-які ролети, підібрати до стилю будь-якого інтер'єру за адекватними цінами. Також на нашому сайті ви зможете побачити всі колекції тканин та ціни на них. На сьогодні тканинні ролети увійшли в моду і їх просте використання приваблює людей. За ними дуже легко і просто доглядати, вони захищають від сонячних променів, які проникають у кімнату, запобігають вицвітанню кольорів предметів, які перебувають на підвіконні. 

 Тканинні ролети виробляють двох різновидів:відкритого типу і закритого.

Рулонна штора — це полотно тканини, яке в розгорнутому стані повністю закриває віконний проріз, а при відкритті штори змотується в щільний валик і закріплюється зверху вікна. Управління рулонною штороюздійснюється спеціальним ланцюжком, який дозволяє піднімати і опускати тканинну ролету, а також фіксувати її на певній висоті.

Тканинні ролети м.Рівне  Тканинні ролети відкритого типу при змотувані на валик закріплюються над віконним прорізом у відкритому вигляді. 

  Тканинні ролети закритого типу при змотуванні закріплюються в спеціальному Тканинні ролети м.Рівнекоробі, укріпленому над вікном, що створює більш естетичний вигляд, а також охороняє штору від зовнішнього впливу.

  Тканини для виготовлення рулонних штор застосовують найрізноманітніші. По-перше однотонні тканини всіх кольорів райдуги можуть бути однієї фактури, а можуть бути і різнофактурними, по-друге, тканини з малюнком ще більш урізноманітнять ваш інтер'єр і дозволять підібрати і замовити рулонні штори навіть під малюнок ваших улюблених чашок, по-третє, застосовуючи тканини різної щільності ви можете по бажанню зробити освітленість приміщення м'яким або повністю затемнити кімнату, наприклад, якщо це домашній кінотеатр.

 Придбати тканинні ролети можна для всієї квартири або окремої кімнати, підібравши для решти приміщень інші види жалюзі.

Тканинні ролети м.Рівне  Тканинні ролети (ролети, рулонні штори) системи День-Ніч – це найновіша розробка в сфері сонцезахисних систем і з'явилася на ринку відносно недавно. Наша компанія здійснює продаж тканинних ролетів системи День-Ніч в Харкові, Києві, Донецьку, Луганську, Одесі, Полтаві, Сімферополі, Рівному і Дніпропетровську. Дані ролети схожі на стандартні тканинні, але володіють особливою конструкцією, яка дозволяє коригувати проникнення денного світла. Ролет містить два паралельно натягнутих полотна, котрі складаються з прозорих і тканинних смуг, які чергуються між собою. Використовуючи механізм управління, Ви приводите в рух ці полотна таким чином регулюючи світловий потік, що при співпаданні прозорих частин двох слоїв в приміщення попадає більше світла, при перекритті прозорої тканини непрозорої – менше.

Для тканинних ролетів системи День-Ніч використовуються спеціальні тканини, де прозорі смужки чергуються з непрозорою. В тканинних ролетах дивним чином поєднуються найкращі якості звичайних ролетів і тканини для декору.

Тканинні полотна дуже легко згорнути, у них маленька вага і вони не займуть багато місця. Різноманітність кольорів і фактур допомагає створити унікальний стиль вашої кімнати.

 

Для того щоб дізнатися як самостійно поміряти розміри тканинних ролет нажміть сюди

 

Тканину для ролета ви зможете підібрати в нашій колекції