Двері тм “Термопласт”

 Двері вхідні - фото

 Сучасні металічні, або як їх ще називають – броньовані двері, здатні забезпечити необхідну міцність Вашого дому, а також підкреслити його індивідуальність. Двері захистять Ваш дім та сім’ю від зловмисників-грабіжників, від постороннього шуму з боку під’їзду чи вулиці. 
  На нашому сайті Ви зможете розглянути та купити вхідні двері відомої торговї марки «Термопласт плюс». Наші майстри зроблять заміри, привезуть, зроблять демонтаж-монтаж і нададуть гарантію.
  Броньовані двері в квартиру є взломостійкі, противопожежні (ті, що заповнені мінеральною ватою), зберігають тепло в квартирі, захищають від небажаних шумів, дякуючи використанню накладок МДФ, установленню резинового ущільнювача, який здатен також захищати приміщення від пилюки та протягів.
  Броньовані двері в будинок виготовляють по такій же схемі, як і в квартиру, але. Але з додатковим утепленням, з наружною вологостійкою плівкою та вологостійкою МДФ плитою, які мають витримати атмосферну дію (дощ, мороз, сонце). Зовнішній вигляд таких дверей можна збагатити склом (дутим, дзеркальним), ковкою, накладними елементами, фрезою та патиною, ковкою, або ж декоратимними вставками з нержавійки.

0000022825_4S2hmTgz

 Конструкція
1. Дверная коробка 
2. Внутрешній лист металу
3. Монтажні пластини.
4. Внутрішні панелі
5. Противозємний фіксатор
6. Петлі
7. Відкос
8. Ребра жорсткості
9. Дверне полотно 
10. Ущільнювач
11. Ригель вертикального запирання
12. Задвижка
13. Замок з ручкою
14. Монтажний стержень 
15. Мінералоплита

ПРО ВИРОБНИКА

ООО «Термопласт плюс» (Львівськая обл.) розпочало свою роботу в 2007 році в смт. Меденичі Дрогобичського р‑ну Львівскої області. На сьогоднішній день – це сучасне підприємство з виробничими потужностями більше 10 тис. конструкцій в місяць. Всі виробничі і технологічні процеси на підприємстві здійснюються на сучасному обладнанні німецької фірми Urban. Всі матеріали, що використовуються при виготовленні продукції сертифіковані, як і самі готові вироби.
Завдяки чималому асортименту товару, професійній роботі персоналу, конкурентним цінам, відміній якості, відсутністю бюрократії і правильному менеджменту товариство за шість років досягнуло великого розвитку збільшивши кількість випускаємої продукції і кількість дилерів зарекомендувавши себе як безпечного партнера в бізнесі.

        Підприємство виготовить на замовлення продукцію нестандартних розмірів і дизайну.

                                                          Комплектація “Оптіма”

Оптіма

Комплектація “Стандарт 90”

Стандарт 90

Комплектація “Еліт”

Еліт

Комплектація “Преміум”

Преміум