Металопластикові вікна Steko

З 2006 року компанія «Steko» є єдиним в Україні спеціалізованим виробником металопластикових вікон під торговою маркою Steko. Одна й та ж назва торгової марки і профільної системи дозволяє заводові вигідно відрізнятися від конкурентів, позиціонуючи себе на віконному ринку.

Компанія «Steko» для виробництва металопластикових вікон використовує матеріали і комплектуючі тільки найвищої якості. В процесі виготовлення вікна воно проходить декілька етапів контролю якості. Вся продукція і всі матеріали сертифіковані.

  ПРОФІЛЬ «STEKO»

ПВХ- профіль « STEKO » зроблено в Евросоюзі спеціально для компанії «Стеко Трейдинг». Профіль пройшов випробування в Європі, згідно технічних вимог ДСТУ і СЕ. Він екологічно чистий, безпечний в эксплуатації, стабілізований CaZn (без свинцю), стійкий до негативних впливів навколишнього середивища, з глянцевою, ідеально білою поверхнею (гарантований термін використання 50 років).

З 15 березня 2017 року ми пропонуємо
покращений профіль R 500/600 ekо!
Виготовлено в EU.

unnamed

Все це стало можливим завдяки тому, що віконний профіль Steko R500 еkо виготовляється методом ко-екструзії. При цьому методі працюють два одночасно включених екструдера. Це дозволяє з’єднати еkо сировину в підставі профілю з первинною сировиною, яка використовується для зовнішніх стінок профілю.
Інноваційний профіль Steko R 500/600 еkо має наступні переваги:
  •  високий рівень тепло- і звукоізоляції (коефіцієнт опору теплопередачі — 0,92 м²К/Вт проти 0,75 м²К/Вт, який вимагає ДСТУ);
  • стійкий до ультрафіолету завдяки вмісту діоксиду титану більше 4%;
  • профіль R500/600 еко не змінює своїх характеристик під впливом низьких температур — до мінус 20 градусів, завдяки використанню зимового стабілізатора, в той час як ДСТУ вимагає до мінус 15 градусів.
 Вікна єліт, бізнес та преміум класу

Україна та Європа

 

            ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ :

Квадратний підсилювач (армуючий профіль) товщиною стінки до 2 мм в рамі та імпості гарантує максимальну міцність, жорсткість і довговічність віконних конструкцій. Даний армуючий профіль забезпечує надійний захист готової конструкції від вітрового навантаження. Вибір товщини армуючого профіля визначається видом конструкції. Правильний вибір арміра забезпечує мінімальну деформацію для правильного функціонування вікна.

Профіль успішно пройшов випробування твердості по Шору . * Кожен нестандартний виріб проходить обовязкову перевірку універсальним електронним динамічним твердоміром за шкалою Шора (склероскоп). Високі тепло – і звукоізоляційні характеристики вікон Steko відповідають всім нормативним вимогам, діючим в Україні, і навіть перевершують їх, роблячи приміщення ще більше підходящим для роботи та відпочинку.

Вікно Стеко - фото

Ось таке ось чудо-серце-віконечко можна, і замовити, і зробити на  заводі Стеко

Ще раз демонструємо собі і Вам: все бажане є можливо!