НЕ  ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ! 

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Віконні провітрювачі

Проблему нестачі свіжого повітря допоможуть Вам вирішити віконні провітрювачі, які забезпечать рівномірне постачання його у будинок, квартиру чи окрему кімнату. Ми встановимо Вам їх досить швидко та якісно. Вони підходять до будь-якого вікна, не залежно від того дерев'не воно чи металопластикове. На нашому сайті ви зможете прочитати про них більш детальніше. Це дасть Вам змогу впевнитись у своєму виборі.

«Провітрювач» це пристрій, вмонтований у верхній частині рами вікна, який забезпечує рівномірний обмежений Віконні провітрювачі м.Рівне
приплив свіжого повітря, а отже постійну вентиляцію Вашого будинку.
 

Віконні провітрювачі Провітрювачі потрібні для покращення якості повітря та забезпечення здорового мікроклімату і комфорту в приміщені, щоб уникнути шкідливого ефекту "герметизації" приміщень і його наслідків при зміні сучасних євровікон, а також для того , щоб приміщення постійно вентилювалося без Ваших зусиль і витрат на електроенергію, для видалення надлишкової вологи "запотівання" вікон і утворення грибка на стінах,  для огорожі вашого будинку від проникнення зловмисників через прочинене вікно, для зменшення витрат на опалення та проникнення шуму з вулиці.

"Мікровентиляція"не забезпечує такого ефекту. Мікровентиляція - це відкрите вікно (тільки на мінімальну відстань), при морозах можливе примерзання ущільнювача (що робить неможливе закривання), якщо іде дощ, вікно може "протікати".

 Кількість "провітрювачів" підбирається в залежності від об'єму приміщення і необхідної кратності повітрообміну- скористайтеся порадами нашого спеціаліста (через один провітрювач проходить до 25 куб.м повітря в годину).
В більшості випадків потрібний один "провітрювач" на кожне приміщення, включаючи кухню і ванну.

Установка віконних провітрювачівПровітрювач можна встановлювати на буль-яке металопластикове або дерев'яне євровікно. Встановлення провітрювача займає 45-60 хвилин.

 

Щілинні віконні провітрювачі Titon (Великобританія) 

Щілинні віконні провітрювачі з ручним регулюванням моделі Trimvent Select S13, S16, SM, SF / SFD, складаються з двох частин - зовнішньої накладки і внутрішнього клапану. Монтуються на попередньо профрезерований паз в профілі вікна, без пошкодження конструктивних властивостей. Кількість припливного повітря відповідає положенню рухомої планки внутрішнього клапану. Користувач самостійно регулює величину струменя проникаючого повітря при необхідності.

Особливості і перевеги

  • висока продуктивність: 4000 мм2 - площа вільного проникнення повітря;
  • установка на 13 мм в щілину;
  • запатентована конструкція.

 

Віконні провітрювачі м.Рівне    Віконні провітрювачі м.Рівне    Віконні провітрювачі

 

 Фурнітура для вікон і дверей

 Також в нашому салон-магазині ви зможете придбати віконну і дверну фурнітуру.