НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Ворота і двері

Ворота “АЛЮТЕХ”

Гаражні ворота м.Рівне  9e6443283c9fc67a63ed5d1d77228a6e

 

Автоматичні секційні гаражні ворота «АЛЮТЕХ» мають ряд переваг, в порівнянні з воротами для гаража інших типів. Гаражні секційні ворота економлять корисну площу перед гаражем. Також гаражні ворота «АЛЮТЕХ» безпечні у використанні навіть для дитини.

Ми пропонуємо вам для покупки декілька моделей автоматичних воріт для гаража «Алютех» за вигідною ціною.

Приводи (автоматика) для секційних гаражних воріт – це пристрої, які допомагають спростити процес управління воротами гаража. Наявність безлічі доступних варіантів контролю допомагає зробити процес управління відкриттям/закриттям воріт максимально зручним саме для вас.

raspashnyye-vorota-alyutekh  Розпашні ворота АЛЮТЕХ одна із самих надійних і перевірених часом конструкційraspashnyye-vorota-alyutekh (2) в’їздних воріт. Конструктивно розпашні ворота це дві створки, які за допомогою петель кріпляться до бічних воріт. Створки розпашних воріт АЛЮТЕХ засновані на рамах з алюмінієвих воріт, в яких змонтований заповнювач, який може розміщуватись в середині рами або зовні.

  Відкатні ворота АЛЮТЕХ – це одна із візитних карток будь-якого сучасного будинку. Ворота від АЛЮТЕХ служать довгі роки, зберігаючи при цьому свій ідеальний зовнішній вигляд.

 Ворота “RYTERNA

Компанія RYTERNA пропонує широкий вибір секційних воріт для побутового використання. Полотно воріт виготовлено з сендвіч-панелей, які з’єднані між собою петлями і плавно переходить з вертикального опущеного положення в горизонтально відкрите. Секційні ворота вважаються «теплими», за рахунок сендвіч-панелей заповнених утеплювачем і ущільнення по всьому периметру проєму. Підйомно-секційні ворота мають ряд переваг, основними серед них є збереження тепла в приміщенні, економія місця зовні і всередині гаража, а також зручність використання і привабливий зовнішній вигляд. Ворота RYTERNA успішно виготовляються вже більше 20 років, всі панелі і комплектуючі виготовляються по замкнутому циклу.

phoca_thumb_l_4  phoca_thumb_l_46

 

Відкатні секційні ворота RYTERNA являють собою відмінне нестандартне рішення для гаража. Полотно воріт складається з вертикально набраних сендвіч-панелей, таких як і в підйомно-секційних воротах особливістю тагого типу воріт що надає конструкції надійність і довговічність.

На сьогоднішній день компанія RYTERNA успішно пропонує свою продукцію в більше ніж в 30 країнах світу: Україні, Білорусії, Польщі, Латвії, Естонії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Німеччині, Великобританії, Італії, Данії, Австрії, Швейцарії, Голландії, Бельгії, Чехії, Румунії, Росії, Казахстану, Грузії, Азербайджану, Молдови.

Ворота Вашої мрії – високі стандарти якості Hör­mann

Елегантні автоматичні секційні ворота відкриваються вертикально вверх і рухаються по стелі. Завдяки цьому Ви економите місце всередині і перед гаражем, а вся проїздна зона залишається вільною. Секційні ворота підходять для будь-яких прорізів: квадратних чи похилих, із сегментною або круглою аркою. І тому, ці ворота ідеально підходять для проведення реконструкцій.

Все говорить на користь щитових воріт Berry: якість і надійність, привабливий зовнішній вигляд і зручність використання, продумані до дрібниць деталі. В кожних підйомно-поворотних воротах Berry знайшов своє відображення більш ніж п’ятдисятирічний досвід виробництва гаражних воріт.

Завдяки гаражним рулонним воротам Roll­Mat­ic компанії Hör­mann дійсно утворюється багато вільного простору як перед гаражем, так і всередині. Для того, щоб припаркуватися, Ви можете зупинитися безпосередньо перед гаражем, до того ж область під стелею гаража залишається вільною. Профіль воріт Roll­Mat­ic виготовлений з високоякісного алюмінія, що не піддається корозії. До того ж ворота Roll­Mat­ic серійно оснащуються сучасними приводами Hör­mann. При цьому привод серійно встановлюється поза консоллю, таким чином він зручний в обслуговуванні. Плавні та безшумні пуск і зупинка воріт Roll­Mat­ic забезпечують їх дбайливу експлуатацію. Внутрішній клавішний вимикач  і освітлення гаража попередньо вбудовані в корпус блоку управління.

А також компанія випускає різні види промислових воріт.

Вхідні двері 

Системи вхідних дверей з алюмінія дуже високої якості і з унікальним оснащенням

Ваші нові вхідні двері мають бути особливими. Вони мають підходити до стилю вашого будинку, бути представницькими і таким чином відображати ваш гарний смак. Також ваші двері мають відповідати високим вимогам до безпеки і допомагати економити енергію за рахунок високого коефіцієнту таплоізоляції. в такому випадку вхідні двері компанії Hör­mann – це ідеальний вибір.
Високоякісний і відмінно зберігаючий стабільність алюміній не руйнується з часом і не потребує фарбування. Навіть після багатьох років вхідні двері виробництва компанії Hör­mann виглядають як нові.
Підберіть по вашому бажанню одне із 3 виконань для індивідуального оформлення воріт і теплоізоляції: вигідне по ціні базове виконання Top­Com­fort, елегантне, з повним перекриттям створки виконання Top­Pres­tige або виконання Top­Pres­tige­Plus з теплоізоляцією і елегантним дизайном. Яке б виконання ви не вибрали, ві завжди можете бути впевнені в тому, що ви отримаєте двері найвищої якості “Made in Ger­many“.

Ви зможете вибрати один із багатьох мотивів вхідних дверей Ther­mo­Pro для входу в будинок і в бічних входів. Ці вигідні по ціні і приваблюючі по дизайну двері з серійно встановлюючим багатофункціональним закриваючим пристроєм  дарять Вам відчуття безпечності, економлять завдяки чудовій теплоізоляції вирати на електроенергію і таким чином стають справжньою візитною карточкою вашого будинку.

Внутрішні двері

Якісні двері для нових будівель і для модернізованих будівель

Компанія Hör­mann пропонує вам “з одних рук” двері зі сталі, комбінації сталі і дерева, а також із алюмінія для всіх частин будинку. Вироби, які входять в цю програму, відрізняються високою якістю, різноманітними квітами, багаточисельними варіантами оснащення і привабливості співвідношення ціни і якості.

Двері багатоцільового призначення

Дані будівельні елементи завдяки матеріалам високої якості і продуманому аж до найдрібніших деталей процесу виготовлення – зносостійкі і надійні в експлуатації. Тому застосовуються саме там, де потрібні міцні дверні елементи в приватних і багатоквартирних будинках, в промисловості, на малих підприємствах і в торгівлі, в державних установах і аграрному секторі.

Гаражні бокові двері

Коли ваш будинок випромінює гармонію, він виглядає ще гарніше. тому в компанії Hör­mann Ви можете замовити гаражні бокові двері, зовнішній вигляд яких виконаний в одному стилі з дизайном гаражних воріт.
Бокові двері дуже практичні, якщо вам необхідно швидко взяти із гаража який-небуть предмет, не відкриваючи при цьому гаражні ворота.