НЕ ЛІНИСЬ - ДОДЗВОНИСЬ!

Телефон для довідок:

+380 362 634383

+38068 074 4383

м. Рівне, вул. просп. Миру 11

Захисні ролети

 

Захисні ролети – надійний засіб захисту за допомогою якого досягається додаткова теплоізоляція, звукоізоляція, світлозахист. Ролети мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять будь-який фасад.

Захисні ролети м.Рівне Підйом і опускання ролет здійснюється по напрямляючим, розташованими по краях віконного отвору. При відкриванні ролет полотно згортається в щільний рулон, розташованому в спеціальному коробі (касеті) над прорізом. Така касета необхідна не тільки для зберігання згорнутого полотна, але і для його захисту від пороху, опадів і злому.

 Переваги захисних ролетів:

- Висока теплоізоляція і енергозбереження;
- Захист від шуму;
- Захист від сонця і пороху;
- Довговічність у використанні.
 
 
Монтаж захисних ролет
 
Способи монтажу захисних ролет можна умовно розділити на два види:

1) на фасад будинку;

2) всередину віконного отвору.

При чому останній спосіб монтажу вважається самим надійним і не трудомістким олночасно. При такому способі кріплення в ніші прорізу ховається рама ролет і підйомний механізм. У відкритому стані вся конструкція практично непомітна. 
 
Об’єкти встановлення ролет :
  1.     Віконні та дверні пройоми банків, магазинів, офісних приміщень;
  2.     Заміські будинки, котеджі і дачі, квартири перших поверхів;
  3.     Ролставні на гаражні ворота;
  4.     Захисні ролети для ларьків і торгових точок;
  5.     Внутрішні перегородки в магазинах, на великих площах складів і терміналів.

Захисні ролети — металеві жалюзі, які відкриваються вертикально або під кутом, закручуючись вгору або вниз у вигляді рулону. Крім традиційних прямокутних форм, сучасні рольставні можуть в точності повторювати форми вікон і дахів зимових садів (арочні, трикутні). Часто ролетами оснащують вікна на перших поверхах будинків, вікна касових приміщень. Похилими рольставнями закривають дах у зимових садів і інших світлопрозорих конструкцій. Використовують ролети також як офісні перетинки, а іноді — як самостійні елементи інтер’єру.

Замовляйте захисні ролети саме у нас!!! Чекаємо на Вас!!